Uuenenud sõiduplaan Tallinn-Tartu liinil

Neljapäev, November 30, 2017

 

 

Alates detsembrist lisanduvad Tallinn-Tartu liinile uued väljumised täis- pooltundidele ning Simple Expressi ja Lux Expressiga on Tallinna ja Tartu vahel võimalik reisida 62 korda päevas. Sõiduplaani täiendust on kavandatud juba alates kevadest ning nüüd sai kätte ka vajalikud liiniload.

Uue graafiku alusel sõidavad bussid Tallinna ja Tartu vahel varahommikust hilisõhtuni igal täistunnil ja pea igal pooltunnil. Liini teenindavad Lux Express ja Simple Express bussid.

Mõlema kaubamärgi all sõitvaid busse opereeriva Lux Express Estonia kommertsjuhi Märt Sibriku sõnul püsib Tallinn-Tartu liinil nõudlus nii mugavale kui ka soodsa piletihinnaga teenusele ning uus sõiduplaan erinevate bussidega täiendab sõitjate valikuvõimalusi. “Kohandame pidevalt oma teenust reisijate eelistustest lähtuvalt ja soovime pakkuda oma klientidele kõrgeimat teenusekvaliteeti. Erineva hinna- ja mugavustasemega sõiduteenused täiendavad teineteist," rääkis Sibrik. 

Kommertsjuht tõi välja, et kaheksa uue väljumise lisandumine on sõitjate jaoks vaid positiivne. “Sõidugraafik muutub tihedamaks ja tekivad selged alternatiivid nii hinnatundlikumale kui ka mugavust hindavale kliendile. Teenindame liine nii kõrgeima mugavuskvaliteediga Lux Expressi kui soodsama piletihinnaga kvaliteetsete ja kaasaegsete Simple Expressi bussidega,” tõi Sibrik välja. 

Lisaks juba tavapärastele täistunni väljumistele saab alates detsembrist Tartust Tallinnasse ja tagasi alates kell 6.00 varahommikul kuni kella 20.00 õhtul kõikidel pooltundidel. Samuti täieneb sõiduplaan õhtuse väljumisega Tartust Tallinnasse kell  22.00, mida näiteks Tartus teatrit külastavad inimesed on juba mõnda aega oodanud. 

 

Uue sõiduplaaniga saab tutvuda ja Lux Expressi ning Simple Expressi väljumistele pileteid soetada aadressilt www.luxexpress.eu.