Simple Expressi bussid hakkavad väljuma uuenenud Pärnu bussijaamast

Teisipäev, Veebruar 13, 2018

Seoses Pärnu bussijaama valmimisega hakkavad Simple Expressi bussid alates 14. veebruarist taas väljuma bussijaama platsilt.

Pärnu uuenenud bussijaama ootesaal ja kassad avatakse reisijatele 14. veebruaril kell 6.30 ning bussid hakkavad väljuma bussijaama platsilt Ringi tänaval. 

Simple Expressi Pärnu -Tartu liinid nr 145 ja 149  hakkavad väljuma peatusest nr 3. Simple Expressi Pärnu-Kuressaare liin nr 149, mis väljub igapäevaselt kell 9:55 Pärnu - Kuressaare suunal, väjub peatusest nr 2.  Busside saabumis- ja väljumisaegades muudatusi ei ole ning piletid on endiselt saadaval eelmüügist siit ning piletite hinnad algavad vaid ühest eurost!

Pärnu bussijaama ootesaal on avatud iga päev kell 6.30-21.00. Simple Express palub reisijatel arvestada, et Pärnu bussijaam ei ole veel täiesti valmis. Bussijaamas töötavad ootesaal, WC-d, T-pileti iseteenindusautomaat ning reisijad saavad bussi oodata mugavalt soojas, kuid kohviku ja R-kioski avamine võtab veel aega. 

Pärnu bussijaama aadress on Pikk tn 13. Pärnu bussijaama opereerib ja piletimüüki teostab MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskus. Pärnu bussijaama infotelefon on 17018.