Simple Express lisab Tallinn-Tartu liinile uusi väljumisi

Neljapäev, September 28, 2017

Alates 1. oktoobrist lisab Simple Express Tallinn-Tartu liinile igaks päevaks kaks uut väljumist, mis on seni nendel kellaaegadel toimunud vaid reedeti ja pühapäeviti. Lisaks peatustele suuremates linnades toimuvad uutel väljumistel ka mitmed vahepeatused.

Kui seni sai sõita Simple Expressiga liinil nr 152 Tallinnast Tartusse kell 19:30 vaid reedeti ja pühapäeviti, siis alates oktoobrist muutub väljumine igapäevaseks. Lisaks lõpp-peatusele teeb buss vahepeatumised ka Tallinna Lennujaamas ja Puhu ristis. Samuti lisanduvad igapäevased väljumised liinile nr 164, mis väljub Tartust Tallinnasse kell 13:30. Teel Tallinnasse teeb buss 9 vahepeatust, sealhulgas Valmaotsal, Puhu ristis, Adaveres, Mäekülas, Annas, Ardus, Kose-Ristil, Peetris ja Tallinna Lennujaamas.

Eesti turul Simple Expressi kaubamärgiga busse opereeriva bussifirma Eesti Buss OÜ turundusjuht Marel Kallas tõi välja, et ettevõte analüüsib pidevalt sõitjate reisieelistusi ja soovib pakkuda nendele vastavat soodsat ja mugavat sõiduteenust: “Täna näeme, et üha enam soovitakse liikuda Eesti kahe suurima linna vahel just bussitranspordiga. Samuti oleme saanud reisijatelt tagasisidet sooviga lisada väljumistele rohkem vahepeatuseid. Seetõttu soovime pakkuda reisimise võimalust, mis vastaks reisijate ootustele ja võimaldaks reisida mugavalt alates 1-eurose piletihinna eest,” selgitas Kallas.

Simple Express pakub kahe linna vahel reisimiseks soodsaimat võimalust ning piletite hinnad ka uutel väljumistel algavad vaid ühest eurost. Pileteid on võimalik soetada Simple Expressi piletimüügi keskkonnast aadressil www.simpleexpress.eu.

Simple Expressi bussides on mugavad istmed, rohkelt jalaruumi, pistikud elektriseadmete laadimiseks iga istmepaari juures, konditsioneer ja tasuta interneti kasutamise võimalus.

Simple Express on esimene odavbussifirma Baltimaades, pakkudes soodsaid ja kiireid bussiühendusi. 

Lisainfo:

Marel Kallas
Eesti Buss OÜ turundusjuht
info.ee@simpleexpress.eu