Ettevõttest

 

1993. aastal asutati MootorReisi AS, mis alustas bussiliiklust Eesti, Läti, Leedu ja Saksamaa vahel. See on arenenud üheks juhtivamaks rahvusvaheliste bussiliinide vedusid teostavaks ettevõtteks Baltikumis ja lähiümbruses. 

Alatest 2010. aasta kevadest tegutseb ettevõtte Lux Express Grupi nime all, olles suurimaks rahvusvaheliseks ekspressliinide bussioperaatoriks Balti regioonis. Esindused koos opereerimisbaasi ja müügivõrguga asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses ning Peterburis.

Lux Express Grupp pakub Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Speciali, Lux Mini ja Simple Expressi bussiteenuseid, viisasid, kindlustusi ning laevapileteid.

Simple Express – alati parim hind!

 

Simple Express on odavbussifirma, pakkudes soodsat ja kiiret bussiühendust Eesti sisestel bussiliinidel.

Simple Express odavbussiliinid kuuluvad rahvusvahelise haardega Eesti bussiettevõttele Lux Express, mis preemiumtootena pakub klientidele regiooni kõrgeima teenindusstandardiga reise.

Simple Express bussides on soodsa hinna juures tagatud reisijatele kõik kaasaegsed mugavused nagu 220 V pistikud, WIFI, tualett, konditsioneer ja mugavad istmed.

 

Simple Express teeb võimatu võimalikuks!

Kuhu iganes seiklusvaim Sind viib - Simple Express aitab Sul seda kõike avastada!

 

Lux Express Grupp on kehtestanud teenindusstandardid, mille alusel jälgime pidevalt, et meie teenus oleks parim terves regioonis. Me väärtustame oma ettevõttes pidevat professionaalset arengut nii indiviidi, meeskonna kui ka ettevõtte tasandil. Meie eesmärk on teha oma tööd iga päev paremini ja veelgi professionaalsemalt. Seetõttu investeerime ka pidevalt bussipargi uuendamisse, et käia kaasas turu arengutega.

Lux Expressi kohta saad lähemalt lugeda SIIT.